OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Žijeme v lokalitě na pomezí Prahy-východ a Prahy-západ, kde se lidem daří poměrně dobře. Většina práceschopných obyvatel dojíždí za zaměstnáním do Prahy. Ale co ti, kdo do Prahy za zaměstnáním dojíždět nemohou? S nárůstem obyvatel zde roste i počet osob, které potřebují specifickou podporu nebo specifické pracovní podmínky. A právě pro tyto lidi chceme vytvářet příležitosti k uplatnění. Věříme, že je v moci lidí otevřít komunitní život novým myšlenkám, novým technologiím a novým pracovním i životním možnostem.

V tuto chvíli jsme obdrželi podporu z evropských fondů pro projekt, který nám umožní činnost pracoviště nastartovat a spustit jeho pilotní provoz. 

Aktuality

archiv

Oblíbené odkazy

Naše fotosoutěž „Krajina kde chci žít“ má svého vítěze! Stal se jím desetiletý Jakub Hlubuček z Říčan s fotografií "Tráva". Věříme, že se s Jakubem a jeho rodiči brzo setkáme v naší dílně v Čestlicích, kde ho čeká batůžek nebo tričko a možnost vyzkoušet si ruční sítotisk. O průběhu setkání vás budeme informovat.


 Facebook ENVERO

Skype: ENVERO ENVERO

ENVERO