Pracovně aktivizační programy pro zdravotně a sociálně handicapované

Když práce dává smysl

NEPROMEŠKEJTE START RUNCZECH BĚŽECKÉ LIGY 2017!


A hlavně stihněte registraci! Pro úspěch v největší události běžecké ligy RunCzech 2017 vám nestačí jen dobrá kondice, ale také včasné přihlášení - už teď to není jen běh, ale přímo honička!

Svou podporu skvělé sportovní akci i neziskové společnosti ENVERO jste prokázali už  registrací startovních čísel před rekordním během Sportisimo 1/2Maraton Praha.  A teď je před námi Volkswagen Maraton Praha! Přihlaste se na našich stránkách ENVERO...

A BĚŽTE PRO ENVERO!

Proč? Protože poběžíte pro dobrou věc

V neziskové společnost ENVERO prostředky získané z prodeje startovních čísel použijeme pro provoz naší chráněné dílny. Tady dáváme příležitost zdravotně postiženým a osobám, které jsou ohroženy na trhu práce. V dílně ENVERO se seznámí s poctivými řemeslnými a výtvarnými technikami, které jim dodají sebevědomí a chuť do dalšího života. A to je k nezaplacení!

Navíc jako naše poděkování získáte ke svému zakoupenému registračnímu číslu originální ENVErunské tričko, které speciálně pro vás vlastnoručně potiskneme. Tričko dostanete současně se svým startovním číslem na stánku ENVERO před začátkem sportovní akce.

TEĎ UŽ VÍTE, O CO BĚŽÍ! 

Podporují nás

EU             logo_mas_200.png

lalinea       Tylex           Logo na Fler.jpg          ceskomoravskatextilni        lalinea.png          HQ Line s.r.o.

Aktuality

archív